Kontakt



Kainu-Isberg Kök AB
Formvägen 16 906 21 Umeå
tel. 090-18 04 35
E-mail: info@kikok.se





Umeå


Johan Isberg
VD/Ägare/CAD-ritning
Placeringsort : Umeå
Telefon: 090-18 04 36
Mobil: 070-222 80 02
Adress: Formvägen 16,906 21 Umeå
E-mail: johan.isberg@kikok.se
Pierre Wiklund
Säljare
Placeringsort : Umeå
Telefon: 090-18 04 35
Mobil: 070-2945036
Adress: Formvägen 16, 906 21 Umeå
E-mail: pierre.wiklund@kikok.se
Peter Boberg
Säljare
Placeringsort: Umeå
Telefon: 090-18 04 35
Mobil: 076-8199028
Adress: Formvägen 16, 906 21 Umeå
E-mail: peter.boberg@kikok.se
Jerker Larzon
Verksamhetschef
Placeringsort: Umeå
Mobil: 070-2944386
Adress: Formvägen 16, 906 21 Umeå
E-mail: jerker.larzon@kikok.se

Sundsvall


Raimo Kainu
Säljare och ägare
Placeringsort : Sundsvall
Telefon: 060-50 78 14
Mobil: 070-377 81 71
Adress: Axvägen 6A, 853 50 Sundsvall
E-mail: raimo.kainu@kikok.se
Victor Kainu
Säljare/CAD-ritning
Placeringsort : Sundsvall
Telefon: 060-50 78 14
Mobil: 076-7641664
Adress: Axvägen 6A, 853 50 Sundsvall
E-mail: victor.kainu@kikok.se
Kerstin Persson
Administratör/Projektledare
Placeringsort: Sundsvall
Telefon: 060-50 78 13
Mobil: 070-377 81 16
Adress: Axvägen 6A, 853 50 Sundsvall
E-mail: kerstin.persson@kikok.se
Tobias Lundin
Säljare Placeringsort: Sundsvall
Telefon: 060-50 78 14
Mobil: 070-3778174
Adress: Axvägen 6A, 853 50 Sundsvall
E-mail: tobias.lundin@kikok.se

Luleå



Hans Kyrö
Säljare
Placeringsort: Luleå
Telefon: 0920-22 83 50
Mobil: 070-317 07 63
Adress: Banvägen 9, 973 46 Luleå
E-mail: hans.kyro@kikok.se

Östersund



Magnus Eriksson
Säljare
Placeringsort: Östersund
Telefon: 063-55 11 39
Mobil: 070-677 77 85
Adress: Prästgatan 5C, 831 31 Östersund
E-mail: magnus.eriksson@kikok.se



Kontakta oss

Namn*
E-mail*
Telefon*
Typ av verksamhet
Stad eller kommun
Skriv din fråga*

Tryck ja" för att acceptera villkoren" Läs villkor
Ja

Skriv in texten du ser på bilden *

*Obligatoriska fält
Kainu-Isberg Kök AB
Formvägen 16 906 21 Umeå - tel. 090-18 04 35 - e-mail: info@kikok.se - Cookies guidelines
by omega2000